img

Skup poroża

img

Skup poroża

Poroża

Poroże jelenia, zrzuty

Biuro polowań Green Hunting prowadzi skup poroży pochodzących od: jelenia, łosia, daniela i kozła. Skupujemy również ścinki i trociny z jego obróbki. Przyjmujemy zrzuty jelenia każdej klasy – od podniszczonego, przez średniej jakości, po idealne i okazałe poroża. Dla innych poroża są odpadkami znalezionymi podczas przechadzki po lesie, dla nas cenna zdobycz, dlatego warto zgłosić się do nas ze znaleziskiem. Oferujemy adekwatną do stanu kwotę rynkową za poroża i ścinki. Za kilogram dobrej jakości rogów zwierzyny leśnej (zrzuty jelenia, daniela, kozła itp.) jesteśmy w stanie zapłacić nawet kilkadziesiąt złotych! To dobry sposób na dorobienie lub duży przychód, jeżeli dysponujesz okazałą kolekcją. Działamy na terenie całej Polski; przyjmiemy poroża zewsząd, gdyż żadna odległość nie stanowi dla nas bariery.

PRZEKAŻ NAM SWOJE ZRZUTY JELENIA, CZYLI DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Wychodzimy naprzeciw klientom, zapewniając fachową obsługę i korzystne warunki sprzedaży. Współpraca z nami zaowocuje w stały przypływ gotówki. Skupujemy zrzut oraz poroże każdego rodzaju i w każdym stanie. Dążymy do stałej współpracy i gwarantujemy Państwu stały skup poroża jelenia, daniela, łosia i kozła. Naszym klientom gwarantujemy najlepsze ceny na rynku. Cenimy długofalowość współpracy, która zapewni coraz lepsze warunki finansowe. Po zrzuty możemy przyjechać do Państwa i bezproblemowo je odebrać. Przyjeżdżamy po poroże do klienta na miejsce i od razu wypłacamy należność. Jeżeli jednak wolą Państwo wysłać poroże jelenia pocztą, pokryjemy wszelkie koszty. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą atrakcyjne ceny. Jeżeli chcą Państwo bliżej nas poznać i dowiedzieć się więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną bądź mejlową. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy jak najlepsze warunki współpracy.

POROŻA I JEGO ZDROWOTNE WŁAŚCIWOŚCI

Poroża, a w szczególności poroże jelenia, mają wiele zdrowotnych właściwości, które wykorzystuje się w medycynie niekonwencjonalnej i kosmetologii. Polscy naukowcy odkryli, że poroża, a dokładniej komórki macierzyste znajdujące się w porożach, pozytywnie działają na organizm ludzki. Mają niezwykle silne właściwości regeneracyjne, czego efektem są specjalne kremy dla skóry dojrzałej, a nawet preparaty przyspieszające porost włosów. Poroża zaczęto również wykorzystywać w branży farmakologicznej – leki z poroża jelenia mają pomagać przy stanach zapalnych i leczeniu ran. Coraz częściej mówi się także o zdrowotnych właściwościach kąpieli z poroża – jest on szczególnie korzystny dla osób z nadciśnieniem tętniczym, żylakami, nerwicą czy chorobami układu pokarmowego. Kąpiel z poroża poprawia odporność i spowalnia proces starzenia.

Poroża to inwestycja, która każdemu się opłaca. Jeżeli posiadasz poroża jelenia, daniela czy innego rogacza koniecznie się z nami skontaktuj! Obiecujemy wysoki przychód i uczciwe warunki współpracy.