img

Skup poroża

img

Skup poroża

Poroża

Poroże jelenia, zrzuty

Green Hunting prowadzi także skup poroży, przede wszystkim skup poroża jelenia, ale także łosia, daniela, kozła i jelenia. Skupujemy także ścinki i trociny z obróbki poroża. Przyjmujemy zrzuty każdej klasy – od podniszczonego, przez średniej jakości, po idealne i okazałe poroża. Jeśli lubisz spacerować po lesie, warto zwrócić uwagę na poroża. To łączenie przyjemnego z pożytecznym. Gdy znajdziesz poroże jelenia, rogi jelenia, możesz zgłosić się do nas, a my zapłacimy za nie adekwatną kwotę rynkową (poroże jelenia skup, rogi jelenia skup). Za kilogram zrzutu możemy Ci zapłacić nawet kilkadziesiąt złotych! Wszystko zależy od jakości i stanu poroża. To dobry sposób na dorobienie lub duży przychód, jeżeli dysponujesz okazałą kolekcją. Działamy na terenie całej Polski.

Dlaczego warto z nami współpracować?
Skupujemy zrzut (zwłaszcza zrzuty jeleni) i poroże każdego rodzaju i w każdym stanie
Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku (skup poroża cena, zrzuty cena)
Cenimy długofalowość współpracy – z czasem uzyskasz coraz lepsze stawki
Dążymy do stałej współpracy i gwarantujemy Państwu stały skup poroża jelenia i nie tylko. Po zrzuty możemy przyjechać do Państwa i bezproblemowo je odebrać. Przyjeżdżamy po poroże do klienta na miejsce i od razu wypłacamy należność. Jeżeli jednak wolą Państwo wysłać poroże pocztą, pokryjemy wszelkie koszty. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą ceny za zrzuty jelenia - poroże jelenia cena. Ceny skupu poroża są atrakcyjne, dlatego warto przyjrzeć się własnie naszym usługom.
Jeżeli chcą Państwo bliżej nas poznać i dowiedzieć się więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną bądź mejlową.