Polowanie dewizowe

Biuro polowań dewizowych

Polowanie dewizowe to coraz częściej wybierana forma myślistwa przez obcokrajowców. Na czym polega? Polacy stają się przewodnikami dla myśliwych przybywających z zagranicy. Dokonują odstrzałów na naszym obszarze według reguł określonych przez polskie prawo łowieckie. Myśliwi bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą i zdobytymi doświadczeniami. Poprzez organizacje wspólnych wypraw uczestnicy wymieniają się zwyczajami, tradycjami i sposobami, jak dokonywać łowów. Możemy w ten sposób pokazać im swój dorobek i wartości, którymi się kierujemy. Jesteśmy nauczycielami, a oni uczniami. To komfortowa dla nas sytuacja, dlatego nie boimy się działać z naszymi zagranicznymi kompanami. Cenimy sobie zdanie innych i ich tradycje, dlatego współpraca z nami przebiega pomyślnie.

Profesjonalne polowania dewizowe

Jako biuro polowań dewizowych zapraszamy wszystkich obcokrajowców na profesjonalnie zorganizowane wyprawy na terenie Polski pod pieczą naszych myśliwych. Wymagamy, aby rodzima tradycja łowiecka i zasady były respektowane. W zamian proponujemy polowania dewizowe na równych zasadach z dostępem do najlepszych obwodów łowieckich w naszym kraju.

Gwarantujemy naszym partnerom solidne i szczegółowe rozliczenie oraz z góry ustaloną marżę za opiekę i pomoc. Nasze biuro polowań dewizowych działa w myśl staropolskiej zasady „Gość w dom, Bóg w dom!”. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, naszych sąsiadów oraz myśliwych z dalszych stron. Myślistwo to nasza pasja, a my chętnie dzielimy się naszymi upodobaniami i wartościami.

Polowania dewizowe – współdzielenie pasji

Polowania dewizowe to przede wszystkim współdzielenie pięknej pasji, jaką jest myślistwo. W tym sporcie nie liczą się drobne różnice kulturowe, gdyż takie wspólne doświadczenie spaja i pozwala nawiązać ciekawą znajomość. Stosując się do wszystkich zasad, które są narzucane przez nasze prawo i kulturę, to my stajemy się nauczycielami dla przybyszy zza granicy. Do polowań dewizowych podchodzimy z należytym szacunkiem i pełną otwartością. Cenimy sobie wspólną dobrą zabawę i kultywowanie pięknych tradycji. Sprawdź nasz terminarz polowań i umów się z nami na wspólne polowanie!

polowanie dewizowe

Green Hunting