Polowanie na Jelenie Byki

Polowanie na jelenia i daniele w Polsce – niepowtarzalna okazja!

Jeżeli są Państwo zainteresowani polowaniem na jelenia oraz na daniele, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura. Od lat organizujemy profesjonalne wyprawy myśliwskie w różne rejony Polski. Wszystkie polowania na jelenie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy świetną bazę hotelową, doskonałe łowisko i doświadczenie mentorów, które gwarantują niezapomniane przeżycia. W naszej ofercie mamy wiele ekscytujących propozycji dla początkujących i doświadczonych myśliwych. Polowanie na jelenie byki czy daniele wymaga właściwie dobranego środowiska. Wyprawy organizujemy już od września w godzinach porannych i wieczornych, zarówno z ambon, jak i z podchodu.

Polowanie na jelenie podczas rykowiska

Okres rykowiska to najlepszy czas na zdobycie satysfakcjonującego trofea. Dlaczego? Podczas ruji jest głośniej niż zwykle, a samce są mniej wyczulone, ponieważ ich czułość uśpiona jest przez feromony samic. Dostosowujemy obsługę do indywidualnych potrzeb klientów. Polowanie na jelenia i daniele z Green Hunting to niespotykana okazja sprawdzenia swoich umiejętności. Organizowane przez nasze biuro polowania od lat cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem, ponieważ są gwarancją satysfakcji i zdobycia trofeów. Dbamy nie tylko o dobór najlepszych obwodów łowieckich, ale i o kompleksowo zorganizowaną imprezę pod względem poziomu zakwaterowania i wyboru poczęstunku. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

Sprawdź się już dziś!

Dobra zabawa i sprawdzenie umiejętności to coś co czeka Cię wybierając się na polowanie na jelenie byki. Zaufało nam już setki usatysfakcjonowanych myśliwych. Nasze biuro polowań jest doświadczonym organizatorem polowań na zwierzęta takie jak jelenie czy też daniele. Jeżeli jesteś początkującym myśliwym to możesz być pewien, że z nami uda Ci się zdobyć napawające dumą trofea, przy czym gwarantujemy mnóstwo dobrej zabawy. Chcesz upolować jelenia w Polsce? Tylko z Green Hunting! Zajrzyj na nasz terminarz polowań i skontaktuj się z nami po szczegóły!

polowanie na jelenie

Green Hunting