Polowanie na rogacze

Polowanie na rogacze od lat wiąże się z bardzo ekscytującymi przeżyciami w naszym kręgu. Jest jednym z pierwszych w sezonie, dlatego umożliwia podziwianie budzącej się do życia natury. To najlepsza pora, by zapewnić sobie pierwsze łowieckie wrażenia, które z pewnością będą niezapomniane. Majowa rosa, niewinny śpiew ptactwa, zapach łąki – w tych okolicznościach zasiadka staje się wspaniałą okazją do poznania uroków porannych wypraw. Dla naszych klientów mamy dwie formy polowania: zasiadkę lub z podchodu. Wybór metody jest uzależniony od indywidualnych preferencji. Zarówno dla obserwatora, jak i tropiciela znajdziemy odpowiednie miejsce, gdzie można uzyskać satysfakcjonujące trofea myśliwskie.

Polowanie na rogacze z Green Hunting!

Wyprawa z biurem Green Hunting to niebywała okazja na pozyskanie upragnionego rogacza. Myśliwi z naszych zasiadek wracają z wyjątkowymi doświadczeniami oraz pozytywnymi emocjami, które towarzyszą im, aż do następnych wypraw. Polowanie na rogacze powinno trwać co najmniej trzy dni, bo tylko kilkudniowa wyprawa pozwoli na wykorzystanie potencjału obszaru łowieckiego. Starannie dobieramy właściwe tereny, tak by były obfite w zwierzynę. Ofertę kierujemy do doświadczonych myśliwych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z łowiectwem. Wyprawy z Green Hunting to sposób na aktywne i niezapomniane chwile w gronie sympatyków tego pasjonującego sportu.

Polowanie na rogacze – aktywny wypoczynek

Marzy Ci się aktywny wypoczynek połączony z dobrą zabawą? Zachęcamy do wypróbowania polowania na rogacze z ekipą Green Hunting. Dokładamy wszelkich starań, aby wyprawy myśliwskie organizowane przez nasze biuro były zawsze udane i niosły za sobą mnóstwo radości. Poranna wyprawa w leśne tereny jest przede wszystkim doskonałym wyciszeniem, a dla pasjonatów tego pięknego sportu nawet czymś więcej. Zapewniamy dostęp do obfitych w zwierzynę terenów leśnych i dbamy o bezpieczeństwo myśliwych. Zachęcamy do zajrzenia na nasz terminarz polowań i kontaktu w sprawie ustalenia szczegółów wyprawy.

polowanie na rogacze

Green Hunting