Polowanie na muflony

Polowanie na muflony od lat cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ zwierzęta te są gatunkiem rzadko występującym w Polsce. Można powiedzieć, że to wyjątkowe okazy, żyjące w niewielkich stadach w swoich naturalnym środowisku. Gdzie ich szukamy? Na zboczach gór, w okolicy roślin, kniej i owoców, gdyż stanową one główne źródło pożywienia muflonów. Żerują przeważnie o zmierzchu, a w bezpiecznych miejscach także w ciągu dnia. Polowanie na muflony wymaga cierpliwości i wzmożonej ostrożności, ponieważ to niezwykle czujne zwierzęta o sokolim wzroku, które gdy tylko wyczują zagrożenie, sprawnie skaczą i biegną, co znacznie utrudnia polowanie.

Udane polowanie na muflony z Green Hunting

Nasza firma poprzez lata wyjazdów znalazła najlepsze tereny i sposoby myśliwskie, które umożliwiają spotkanie oko w oko z dorodnymi muflonami oraz wzmagają piękne emocje. Polowanie na muflony wykonujemy na dwa sposoby: z zasiadki i na podchód. Kluczowa jest dobra znajomość terenu, dlatego z naszymi klientami robimy najpierw dobre rozeznanie. Aby zaspokoić wszelkie oczekiwania naszych myśliwych, dbamy o to, by podczas polowania na muflony (tryki) zagwarantować najlepsze kwatery, klimatyczne stare budynki oraz inne atrakcje w postaci sportów bądź gier. Zapraszamy!

Doświadczeni myśliwi w polowaniu na muflony

Mając do czynienia z tą niezwykle płochliwa i wrażliwą na każdy ruch, czy dźwięk zwierzyną trzeba posiadać niezwykłe zdolności łowieckie. Myśliwi z biura polowań Green Hunting to prawdziwi profesjonaliści, którzy zagwarantują Ci udane polowanie na muflony. Pomagamy, szkolimy i współpracujemy z naszymi klientami, tak aby każde polowanie zakończyło się cenną zdobyczą. Masz ochotę zapolować na ten typ zwierzyny? Zachęcamy zatem do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wyprawy. Możesz również sprawdzić nasz terminarz polowań, aby dowiedzieć się więcej!

polowanie na muflony

Green Hunting