Polowanie na dziki

Organizujemy profesjonalne polowania zbiorowe na dziki. Wyprawy są dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań korzystających z naszych usług myśliwych. Priorytetem dla nas jest satysfakcja klienta. Polowanie na dziki jest jedną z najskuteczniejszych form myśliwskich. Gatunek ten licznie występuje na wielu terenach leśnych, szczególnie na zachodzie i północy Polski. Dynamiczny bieg, potężna budowa, gruba skóra oraz wzmożona czujność powodują, że dzik jest trudnym do ustrzelenia ssakiem, dlatego sukces wyprawa wymaga doświadczenia, przygotowania i cierpliwości. Jak polujemy na tę zwierzynę? Przede wszystkim warto zaznaczyć, że najlepszą porą roku jest wiosna, w szczególności maj i czerwiec. Kolejną ważną kwestią jest wybór pory dnia. Polecamy pełnię księżyca, gdyż wówczas dziki są bardzo aktywne, a ich sylwetki widoczne. Organizujemy polowania zbiorowe, jak i indywidualne, w zależności od preferencji.

Skuteczne polowanie na dzika

Skutecznymi i w pełni satysfakcjonującymi metodami są: zasiadki oraz technika na nęcisku. Wiele lat doświadczenia i wspólnych wypraw z klientami powodują, że organizowane przez nasze biuro polowania są gwarancją zdobycia satysfakcjonujących trofeów, ważących nawet ponad 200 kg! To niesamowite doświadczenie i wiele pozytywnych emocji, dla każdego myśliwego. Każdą wyprawę organizujemy z myślą o wszystkich aspektach. Dobieramy właściwy obwód łowiecki, gdzie nie zabraknie zwierzyny, a także dbamy o atmosferę, ponieważ polowanie to nie tylko trofeum, ale dzielenie się doświadczeniami z innymi.

Polowania na dziki – rekreacja i świetna zabawa

Jeżeli poszukujesz ciekawej formy odprężenia od życia codziennego, czy pracy to warto wziąć pod uwagę atrakcję jaką jest polowanie na dziki. Wyprawa w leśne tereny z przyświecającym celem zdobycia interesującego trofea to przede wszystkim rekreacja i świetna zabawa. Polska to piękny, zielony kraj z ogromną populacją dzików – Taka odskocznia pozwoli więc zregenerować szare komórki i przy okazji uzbroić w ciekawą opowieść. Organizowane przez nasze biuro polowania są całkowicie bezpieczne, a co najlepsze gwarantują udane łowy. Zachęcamy również do wybrania się z grupką znajomych, gdyż polowania zbiorowe na dziki mogą być jeszcze bardziej ekscytujące.

Zainteresowany? Zobacz nasz terminarz polowań i skontaktuj się z nami!

polowanie na dzika

Green Hunting